Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha)
Kytice, signováno, datováno a popsáno vpravo dole J. Obrovský Vojkovice 36, olej/plátno fixované na překližce, 71 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |